Fitness Szczecin Prawobrzeże

Bogaty wybór zajęć Fitness

Ponad 25 zajęć typu fitness. Prowadzimy zajęcia o różnym poziomie intensywności, zarówno dla osób początkujących, zaawansowanych, jak i +55. Nasi klubowicze cenią nas za jakość zajęć oraz niezwykłą atmosferę panującą w klubie. Dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się u nas swobodnie i mogli osiągnąć zaplanowane przez siebie cele.

  • Przyjdź, wypełnij formularz lub zadzwoń
  • Zaprosimy Cię na bezpłatną konsultację i wprowadzenie
  • Wybierzemy zajęcia, które będą pasować do Ciebie
  • Rozpoczniesz ćwiczenia pod okiem profesjonalistów
MAMY ZAJĘCIA DLA CIEBIE

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Dane będą przetwarzane w celu przygotowania oferty. Informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Fitness Szczecin Prawobrzeże

Niezwykle doświadczona, wszechstronnie przygotowana oraz rozwijająca swoje umiejętności i wiedzę kadra instruktorska to nasz największy atut. To pozwala nam zaproponować zajęcia fitness dla każdego. W grafiku zajęć znalazły się różnorodne zajęcia, w tym niezwykle popularne zajęcia prozdrowotne takie jak: Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Yoga. Sezonowo wprowadzamy zajęcia tematyczne takie jak: Akcja Sylwester czy Akcja Lato, dzięki którym można przygotować swoje ciało do szaleństw sylwestrowych czy wyjścia na plażę. Prowadzimy zajęcia o różnym poziomie intensywności, zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. W godzinach przedpołudniowych (10:00) codziennie od poniedziałku do piątku prowadzimy specjalistyczne zajęcia dla osób + 55.

Nasi klubowicze chwalą nas przede wszystkim za jakość zajęć oraz za niezwykłą atmosferę panującą w klubie. Dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się u nas swobodnie i mogli osiągnąć zaplanowane przez siebie cele.

+48 698 988 920 REZERWACJA ZAJĘĆ

Sprawdź naszą ofertę zajęć

Zadzwoń teraz lub napisz maila