Centrum Sportu

SportFit EKKO

Sportfit Ekko Squash&Fitness został otwarty w styczniu 2013 r w świetnie skomunikowanym punkcie w centrum dzielnicy Osiedle Słoneczne (budynek Ekko obok salonu Toyota). Do dyspozycji klubowiczów oddaliśmy 2 300 m2, które są zlokalizowane na 2 piętrach. Na jednym poziomie znajdują się 4 korty do gry squash (marka McWil) a na drugim poziomie siłownia (wyposażona w sprzęt cardio marki PRECOR, urządzenia do ćwiczeń siłowych MATRIX i IMPULS), sala do zajęć fitness, dedykowana sala do treningu funkcjonalnego i sala do zajęć rowerowych, szatnie oraz sauna fińska (sucha) ze strefą relaksu.

Niewątpliwym atutem klubu jest rozpoznawalna, doświadczona i wszechstronnie przygotowana kadra instruktorska. Część kadry jest z nami od samego początku i to dzięki nim zbudowaliśmy sukces klubu. W grafiku zajęć znajdziecie różnorodne zajęcia, w tym niezwykle popularne zajęcia prozdrowotne takie jak: Zdrowy Kręgosłup, Pilates czy Yoga. Prowadzimy zajęcia o różnym poziomie intensywności, zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Dla przykładu, codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 10:00 zaplanowano zajęcia dla osób + 55.

Nasi klubowicze chwalą nas przede wszystkim za jakość zajęć oraz za niezwykłą atmosferę panującą w klubie. Dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się u nas swobodnie i mogli osiągnąć zaplanowane przez siebie cele.

Galeria zdjęć

Sprawdź naszą ofertę zajęć

Zadzwoń teraz lub napisz maila