Profesjonalne korty

Zapraszamy do rezerwacji

Jesteśmy jedynym klubem Squash w prawobrzeżnej części Szczecina. Z naszych usług korzystają również mieszkańcy Stargardu, Goleniowa czy Gryfina. Dla nich przygotowaliśmy ofertę wynajmu 4 kortów marki McWil.

 

Marka ta jest jednym z najbardziej znanych producentów kortów do squasha. System panelowy kortów McWil jest produkowany we współpracy z amerykańską firmą Fiberesin i gwarantuje dokładne i szybkie odbicie piłki. Idealnie płaska, jednolita i antypoślizgowa powierzchnia zapewnia przewidywalne odbicie się piłki w każdym miejscu. Zadowoli zarówno osoby grające amatorsko (frontowa ściana jest bardzo „żywa”, czyli nie trzeba wkładać dużo siły w uderzenie), jak również zawodowo (przypomina charakterystykę kortów szklanych, na których rozgrywa się najwięcej turniejów). W systemach McWil zastosowano również system wyciszenia odgłosu uderzenia piłki przy zachowaniu praktyki użytkowania obiektu. To wszystko sprawia, że korty tej marki są najczęściej wybierane przez inwestorów na świecie.  System jest zaaprobowany i atestowany przez WSF (World Squash Federation czyli Międzynarodową Federację Squash’a).

 

Na powierzchni 650 m2 udało się nam wygospodarować wydzielone strefy dla obsługi gościa, relaksu i rozgrzewki. Tak duża powierzchnia daje nieograniczone możliwości w organizowaniu zajęć indywidualnych, zajęć grupowych (Akademia Squasha dla dzieci), prowadzenia lig amatorskich, imprez firmowych czy turniejów prowadzonych pod auspicjami Polskiego Związku Squash.

Sprawdź naszą ofertę zajęć

Zadzwoń teraz lub napisz maila


Centrum Sportu Sportfit Ekko
ul. Struga 15 (budynek Ekko)
70-777 Szczecin