Znajdź nas:
Fitness & siłownia
Squash

Zapisz sie na zajęcia

Fitness

Sportfit Ekko Squash & Fitness - nowy klub, nowa jakość

 

Klub Sportfit Ekko Squash & Fitness funkcjonuje od lutego 2014. Na potrzeby nowego klubu przeprowadzono generalny remont, wyremontowano szatnie, sale do ćwiczeń, a na pierwszym piętrze powstały korty do gry w squasha.

 

W siłowni znajdą Państwo wysokiej jakości sprzęt cardio oraz maszyny izotoniczne amerykańskiej firmy PRECOR. Są to urządzenia, które z jednej strony zapewniają prostotę obsługi a z drugiej  zapewniają w najwyższym stopniu odwzorowanie naturalnego i płynnego ruchu. Dzięki temu uzyskamy maksymalną efektywność oraz bezpieczeństwo ćwiczeń. Początkującym na siłowni pomocą służy trener personalnym, który chętnie pomoże Państwu ustalić indywidualny trening.

 

Zajęcia fitness prowadzone są przez wykwalifikowane instruktorki, które skutecznie pomogą w zrzuceniu zbędnych kilogramów, poprawieniu kondycji i wpłyną pozytwnie na nastrój.

 

Dodatkową atrakcją są 4 korty do gry w Squash (renowowanej firmy McWill). Sport ten cieszy się coraz większą popularnością i gwarantuje dużą dawkę dobrej zabawy, przy jednoczesnej możliwości zrzucenia ok. 600 kcal na godzinę! Po intensywnym wysiłku zapraszamy na oczyszczającą sesję w saunie.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na propozycje, pragniemy stworzyć domową atmosferę, dlatego też każda Państwa uwaga przekazana przemiłej obsłudze jest dla nas cenna.

 

Zapraszamy Państwa do korzystania z usług SPONDYLUS.PL I PODOLOGIA.PL z którymi zaczęliśmy współpracę od października 2015r. W tym miejscu mogą Państwo skorzystać z fachowych porad z zakresu min.: fizjoterapii, podologii, dietetyki. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.spondylus.pl.

 

Zapraszamy serdecznie.